בכל התלבטות ושאלה אתם מוזמנים לפנות לסטודנטים שלנו:
 
טל שפיצר טל שפיצר
 talspitzer@gmail.com
שמי טל שפיצר, סטודנט שנה שלישית במגמה לניהול מערכות חינוך. במרוצת השנים עסקתי בכמה מסגרות של חינוך בלתי פורמלי: פנימיות, נוער בסיכון, שירות לאומי ועוד.
לאחר סיום תארי הראשון בפסיכולוגיה, חיפשתי כיוון למידה שיחזיר אותי לעסוק בחינוך.
לכן, פניתי אל המגמה לניהול מערכות חינוך ובמהלך שנת הלימודים הראשונה במגמה למדתי לתעודת הוראה.
כיום אני שוקד על כתיבת התיזה שלי בהנחייה משותפת של פרופ' אנית סומך וענת דרך-זהבי (החוג לסיעוד). מלבד כתיבת התיזה, אני גם עוזר הוראה בחוג למנהיגות ומדיניות בחינוך ורכז מחקר.
 
 
 
אושרת פרלשטיין אושרת פרלשטיין
operelstain@gmail.com
שמי אושרת פרלשטיין. לפני 14 שנים סיימתי את התואר הראשון שלי בשפה וספרות אנגלית ואת תעודת ההוראה. מאז ועד היום אני עובדת כמורה לאנגלית. ב-10 השנים האחרונות אני עובדת בבית ספר שש שנתי, כיתות ז'-יב', בו אני מרכזת את פרוייקט מיל"ת אשר מציע שיעורי תגבור והזנה לתלמידים. לאחר תחילת לימודי במגמה לניהול מערכות חינוך מוניתי לתפקיד מרכזת חטיבת הביניים, תפקיד ניהולי על כל גווניו.
כיום אני בשלבי סיום עבודת התיזה, בהנחייתה של ד"ר לטם פרי-חזן, אשר חוקרת את השפעת ההסדרים למניעת הפליה על הליכי הקבלה של בתי ספר חרדיים לבנות.
 
 
 
ליאור אוזמן ליאור אוזמן

lioru3@gmail.com

http://www.irgun-hamorim.org.il/?CategoryID=866&ArticleID=42723

שמי ליאור אוזמן, סיימתי את לימודי התואר הראשון במדע המדינה באוניברסיטה העברית בירושלים, ובמסגרתם אף זכיתי בפרס הראשון של מרכז מורשת מנחם בגין על עבודת מחקר מצטיינת. במהלך לימודי שימשתי עוזר מתמחה לחבר כנסת והייתי אחראי בלשכה הפרלמנטארית על תחומי הבריאות וזכויות הילד.
טרם כניסתי לתחום ההוראה, ניהלתי צוותי שירות בחברת תקשורת ובחברת מחקרי שוק מהמובילות בישראל. בקיץ 2011 הצטרפתי לתכנית "חותם" ושובצתי כמורה לאזרחות בתיכון עירוני א' בחיפה. תוך זמן קצר נבחרתי ע"י בית הספר, לשמש כרכז פרוייקט הדגל "תפנית", שמטרתו לסייע לתלמידים סמוכי-גמר לסיים בהצלחה את לימודיהם עם תעודת בגרות מלאה. בשנתי השנייה בהוראה מוניתי לרכז שכבת י"ב ולתפקיד מחנך כיתת מב"ר. בזכות אמונה חסרת פשרות בצמצום הפערים הלימודיים, תוך רתימת צוות ההוראה והתלמידים, הגיעה שכבתי לאחוזי הזכאות הגבוהים ביותר שנרשמו בבית הספר מזה שנים רבות.
בימים אלה, אני לומד תואר שני במגמה לניהול מערכות חינוך ומצוי בשלב הפרקטיקום, בו אני מגיע מדי שבוע לתיכון "כפר גלים" ועורך היכרות מעמיקה עם עבודת מנהלת בית הספר על היבטיה ומרכיביה השונים. כמו כן, אני משמש רכז שכבת י"ב בשנית ומחנך תלמידים בכיתה מדעית-הומנית. בנוסף, אני משמש מורה-מאמן לסטודנטים להוראת האזרחות בתוכנית ה-PDS של החוג ללמידה, הוראה והדרכה באוניברסיטת חיפה.